Apranga

Apranga vakarėliams

Tiek vyrai, tiek moterys suka galvas, kaip tinkamai pasipuošti salsos vakarėliui. Blogai parinkta apranga ne tik trukdys šokti, bet ir galimai apkartins šventinį vakarą.

Jeigu organizatoriai nenurodo aprangos kodo, Vilniaus salsos festivalis rekomenduoja aprangą rinktis pagal du pagrindinius kriterijus: patogumą ir estetinį vaizdą. Tai yra, rūbai turi nevaržyti nei Jūsų, nei Jūsų partnerio judesių bei būti švarūs ir tvarkingi.

Salsa – itin aktyvus šokis, todėl neabejokite, kad teks ir paprakaituoti. Venkite sintetikos. Pasistenkite, kad rūbai būtų kuo lengvesni, geriausiai – pagaminti iš natūralių audinių tam, kad oda lengviau „kvėpuotų“.

Jeigu vakarėlis turi temą arba aprangos kodą, aprangą reikėtų rinktis pagal organizatorių prašymus.

Apranga pamokoms

Pamokoms pasiruošti kur pas paprasčiau nei vakarėliams, tačiau galioja jau anksčiau nurodyti kriterijai – patogumas ir estetinis vaizdas. Puikiai tiks ir sportinė apranga.

Avalynė

Dar viena itin svarbi aprangos detalė – patogi šokių avalynė. Rinkitės specialius šokių batelius arba tiesiog lengvus, švarius batus. Nerekomenduojame sportinės avalynės.

Patarimas merginoms – šokių batelių kulniuko aukštis turėtų būti toks, su kokiu jaučiatės stabiliai. Jeigu nesate tikra, ar bateliai tinkami, išbandykite juos namuose – padarykite keletą mėgstamiausių judesių bei suktukų.

Rekomenduojame avalynę rinktis ir atsižvelgiant į tai, ar šoksite vakarėlyje, ar ruošiatės pamokoms.

Visa kita – užduotis Jūsų fantazijai. Atskleisime paslaptį – tinkamai parinktai aprangai pats geriausias aksesuaras yra šypsena ir gera nuotaika!

Apranga vakarėliams

Mes facebooke

Komentarai